Zahradní potřeby, zahrada, zahrádkaření, kutilové, zahrada.

DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY

 1. Přesná cena dopravy bude upřesněna po objednávce zboží a cena 155 Kč je stanovena jen jako přibližná cena dopravy.
 2. Doprava zdarma při objednávce nad 100 000 Kč bez DPH.
 3. Malé zboží např. semínka dokážeme poslat v obálce: cena dopravy je potom:
  1. platba předem na ÚČET, ČÍSLO ÚČTU VÁM ZAŠLEME !!! , variabilní symbol je číslo objednávky, posláno obálkou 20 Kč na vlastní riziko + objednané zboží (už jsme posílali a vše v pořádku)
  2. platba předem na ÚČET, ČÍSLO ÚČTU VÁM ZAŠLEME !!! , variabilní symbol je číslo objednávky, posláno obálkou doporučeně za 50 Kč + objednané zbož (už jsme posílali a vše v pořádku)
 4. Pro dopravu jsou využity tyto dopravní společnosti Českou pošta.
 5. PROČ NAKUPOVAT U NÁS

  Nabízíme kvalitu.

  • Zboží dopravíme rychle a včas!
  Poštovné do 30 kg. Délka balíku nepřesahuje 2 m nebo součet délky, šířky a výšky 3m pravidelný tvar = 155 Kč.
  Všechny ostatní balíky budou řešeny individuální cenou za dopravu = individuální cena.
  V takovém případě vás budeme kontaktovat s cenou za dopravu kalkulovanou individuálně.
  Objednávka se stane závaznou až po vašem odsouhlasení ceny za dopravu.
  Zaslání po celé ČR.
  Všechny ostatní balíky budou řešeny individuální cenou za dopravu = individuální cena.
  V takovém případě vás budeme kontaktovat s cenou za dopravu kalkulovanou individuálně.
  Objednávka se stane závaznou až po vašem odsouhlasení ceny za dopravu.
  Zaslání po celé ČR.
 6. provozovatel e-shopu neposkytuje osobním odběr zboží a nemá žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop.
 • na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.
 • Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu.
 • Všechny ceny před slevou platí pokud zákazník chce zboží od dodavatele osobně předvést popř. udělat komplexní školení na obsluhu výrobku. Tuto službu nabízí jen náš dodavatel.
 • Provozovatel e-shopu neposkytuje osobním odběr zboží a nemá žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop. E-shop pouze zprostředkovává prodej zboží. Provozovatel obchodu není přímý dodavatel zboží. Dodavatelem zboží je Zahradní centrum v Děčíně BH s.r.o., Teplická 34, 405 05 Děčín IX, IČ: 27336182, DIČ: CZ27336182, Bankovní ústav: KB Děčín, Veškeré dotazy jsme schopni vyřídit na emailu info@zcd.cz a tel./fax: 412 545 354.
  1. na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.
  2. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu.
  3. Všechny ceny na webu jsou uváděny i s DPH.
  4. Do ostatních států dodáváme jen na přání a po předchozí domluvě. Aktuální cenu dopravy a celkovou cenu dodávky Vám sdělíme na požádání
  Vaše IP adresa je: 100.26.179.196
  Copyright © 2020 EKOUBYTOVANI. Powered by PCSESTAV

  Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

  Pokud to zákon vyžaduje jsou už do ceny započítány všechny poplatky (např. autorský fond, recyklační poplatky apod).

  Zahrada, zahrádkaření, zahradní potřeby to vše u nás nakoupíte.

  Prodáváme pouze originální, do ČR oficiální cestou dovezené Zahrada, zahrádkaření, zahradní potřeby s garancí původu a kvality!

  Všechny ceny na webu jsou uvedeny i s DPH

  Zlatnictví, Hračky, Elektromateriál, Papírnictví, Elektroinstalační materiál, Kancelářské potřeby, Hračky, Papírnictví, Hračky, Ubytování, Zahrada, Spojovací materiál, Chovatelské potřeby, Fitness, Úklidové firmy, Spodní prádlo, Kování těsnění, Reality, Nábytek, Stavebniny, Sex shop, Podlahy, Šrouby, Stavba, Líčení, Domácí potřeby, Zbraně, Dekorace, Zážitky, Army-shop, Hry na PC, Sekáč, Dárky-cz, Knihy DVD, Potraviny, Elekro součástky, MIMIBAZAR, Pro nejmenší, Armyshop, Kování, Obuv a oblečení, Spojovací materiál, Spojovací materiál, Spojovací materiál, NajduZboží.cz Optimalizace webu Zahrada, zahradní potřeby, zahrádkaření - PageRank.cz Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy NajduZboží.cz Nejnakup.cz Internet-obchody.cz Levneji.eu Zalevno.cz Shopy.cz Shoops.cz Onlineshopy.cz Koupis.cz Porovnání cen eShop-katalog.cz Obchod-Eshopy.cz Najdislevu.cz Heureka.cz SrovnaniCen.cz